کسب "رتبه برتر" در جشنواره شهید رجایی

شرکت برق منطقه ای آذربایجان موفق به کسب رتبه برتر جشنواره استانی شهید رجایی شد

 شرکت برق منطقه ای آذربایجان" رتبه برتر" جشنواره شهید رجایی در بین دستگاههای اجرای استان را کسب کرد.

این شرکت بر اساس الگوها و شاخص های عملیاتی مدیریتی و در "مجموع شاخص های عمومی" با کسب بیشترین امتیاز ،حائز رتبه برتر جشنواره استانی شهید رجائی شده است.

در مراسمی که بمناسبت هفته دولت پیش از ظهر روز شنبه ۱۱ شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی آذربایجان شرقی ترتیب یافت ، دکتر جبارزاده استاندار، معاونین استاندار ،دکتر بهبودی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، دکتر فرهنگی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و دهها تن از مدیران کل و روسای سازمانهای اجرایی استان حضور داشتند.

در این مراسم پس از سخنرانی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دکتر جبارزاده تندیس و لوح برتر جشنواره را به دکتر افشین روشن میلانی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان اعطاء نمود.

استاندار آذربایجان شرقی در این لوح، سنجش پویایی و بالندگی نظام اداری ، به منظور بهبود مستمر آن در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را امر ضروری دانسته و اظهار نموده است که جشنواره شهید رجایی این فرصت را فراهم می نماید تا عملکرد دستگاههای اجرایی بطور مستقیم مورد ارزیابی قرار گیرد.

در این مراسم همچنین به پاس همکاری های بی شائبه تنی چند از مدیران برق منطقه ای آذربایجان در ارائه فعالیت های شرکت، لوح تقدیری به این عزیزان نیز به شرح ذیل اعطاء گردید.

-  آقای حسین قربانپور معاون منابع انسانی

-  آقای حسین یوسفی خسرقی مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری

-  آقای سیدکمال سیدی مسلمی مدیر دفتر روابط عمومی

-  آقای سید سعید حسنی خسروشاهی مدیر دفتر فناوری ارتباطات ومدیریت اطلاعات

 

DSC06826DSC06798DSC06805DSC06836DSC06869DSC06888DSC06903DSC06897لوح تقدیرجشنواره شهید رجایی96لوح تقدیرجشنواره شهید رجایی96-6

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید